MODEL

tn-model
İşletme modelimiz, MÜŞTERİLERİMİZE gösterdiğimiz sadakat, özen ve değer üzerine kurulu uzun-vadeli bir vizyon ile sağlamlaştırılmış olup, yaratıcılığı ve mükemmelliği ortaya çıkarmaktadır. Bu model, Grubumuzun başarısını sağlarken aynı zamanda umut vaat eden bir gelecek sunar.

MİSYON & VİZYON

tn-mission
Misyon: Müşterilerimize hayatlarını kolaylaştıracak ve sadakatlerini ödüllendirecek kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak
Vizyon: Müşteri odaklı pazarlama analitiği ve müşteri deneyimi platformları oluşturmak.

PAYLAŞILAN DEĞERLER

tn-shared-values
- Yaratıcı & Yenilikçi olmak
- Mükemmellik sunmak
- Kurumsal bir ruh oluşturmak
- Hızlı, pratik, tutkulu, yenilikçi & sosyal hayat

SEKTÖRLER

tn-sectors
Aşağıdaki sektörlerde faaliyet göstermekteyiz:
Denizcilik, Otomotiv, Havacılık, Gayrimenkul, Eğlence & Keyif, Moda & Aksesuarlar, Medya, Uygulama (App) Teknolojileri, Müşteri Sistemleri ve Yeni Yatırımlar

Program Avantajları

Anahtar teslim SPERO LIFETM Programlarınız, müşterilerinizin global olarak yararlanabilecekleri global avantajların cazip bir listesini sunmaktadır.
Avantajlar, sürekli olarak program ortaklarının listesi dahilinde müşteri ihtiyaçlarını karşılamak üzere iyileştirilmektedir.
benefits-01
Dünya çapındaki özel Lounge Salonlarını ziyaret ederek, ücretsiz vale, tekne yanaştırma, indirimli yiyecek & içecek ve kişiselleştirilmiş hizmetler dahil olmak üzere tüm avantajlardan faydalanın.
benefits-02
Dünyanın en iyi restoranlarında kişisel hizmetler, indirimli fiyatlar ile şefin masasında yerinizi alın. Ücretsiz park hizmetlerinden ya da sahil restoranlarına tekne yanaştırma hizmetlerinden faydalanın
benefits-04
Birinci sınıf hizmet ve kendi restoranlarında, barlarında, Lounge’larında, golf sahalarında, spa ve daha fazlasında indirimler dahil olmak üzere ortak otellerde özel indirimler ve avantajlar kazanın.
benefits-03
Özel seyahat lokasyonlarına erişin, öncelikli biniş ayrıcalıklı indirimli uçak bileti avantajlarından, ücretsiz sınıf yükseltme ve hava limanı seyahat Lounge’larından faydalanın.
benefits-05
Bizim hizmet-içi servis ekibimiz dairenizin, aracınızın, teknenizin bakımını üstelenecektir. Ayrıca, villa ve diğer lüks varlıklarınız, varlık koruma yönetimi, güvenli depolama, üretici & satıcılarla iletişim ve çok daha fazlası hizmetinize sunulmaktadır. Bütün Spero Life üyeleri varlık hizmet & bakımlarında indirim alacaklardır.
benefits-06
Spero Life üyeliğinizin size vermiş olduğu avantajlarla en kaliteli gece klupleri, konserler, davetler, spor organizasyonları, beach klupler ve bir çok avantajlardan yararlanabilirsiniz.
benefits-08
Özel jet üyelikleri, kişisel şoför ve lüks havalimanı transferlerini kullanarak seyahatinize stil katın.
benefits-09
Üyelik avantajlarınızı ortak markalarla yükseltin ve stilinizi marka ürün ve aksesuarlar ile belirleyin.
benefits-10
Yerel bayilerden indirimli fiyatlar alın ve dünya çapında lüks süper araç satış ve kiralama filolarına erişin.
benefits-07
Dünyanın her yerinde mobil cihazınızdan YachtLife ile bir yat kiralayın. YachtLife filosunun fotoğraflarını ve fiyatlarını görmek, müsaitlik durumunu kontrol etmek, tayfa seçmek, yiyecek & içecek paketleri seçmek ve daha fazlası için hemen mobil uygulama mağazasından uygulamayı indirin.
benefits-12
Kişisel danışmanınız sizi önemser. Rezervasyon yapılması, hizmet & bakım planlaması ve telefonda ya da doğrudan ev sahibi kulübü başvurusu ile seyahat rezervasyonlarınızın yapılması.
benefits-11
Çevrim içi sistemimiz üzerinden doğrudan kiralamak veya satın almak için rezidans ortaklarımız aracılığı ile sağlanan global lüks gayrimenkul listesine bakın.